صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
 
دانلود رایگان روش های نوین فروش در دوران رکود
 

مهمترین دغدغه صاحبان کسب و کار، افزایش فروش و افزایش سهم بازار می باشد. البته در شرایط رکود بیشتر مدیران سعی می کنند سهم بازار فعلی خود را به شیوه های مختلف حفظ کنند و از زیان های احتمالی که کسب و کار آن ها را به دلیل شرایط بد اقتصادی، تهدید می کند، پرهیز کنند. اما بد نیست بدانید نوعی دیگر از مدیران و صاحبان کسب و کار هستند که شرایط رکود را فرصتی برای افزایش سهم بازار و افزایش فروش خود می پندارند و به حفظ شرایط فعلی راضی نیستند. در صورتیکه می خواهید شما نیز در این دسته بگنجید، پیشنهاد می کنیم فرم پایین صفحه را تکمیل کنید تا به صورت کاملا رایگان، 3 فایل ویدیویی آموزشی در این زمینه را دانلود کنید. فایل های ویدیویی به صورت زمان بندی شده و با فواصل یکسان برای شما از طریق تلگرام ارسال می شوند.

کل مدت زمان آموزش های رایگان ویدیویی 32 دقیقه می باشد و مطالب زیر را پوشش می دهند:

 

1- مهم ترین قانونی که باعث تقویت مهارت شخصی در فروش می شود چیست ؟

2- چگونه کاری را شما انجام دهید که بقیه نمی توانند ؟

3- 7 مرحله از فرآیند قیمت گذاری کالا و خدمات چیست ؟

 

برای دریافت این فایل ویدویی، نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد؛ تنها کافی است برای دریافت این 3 فایل ویدیویی، فرم زیر را تکمیل نمایید تا به صورت زمان بندی شده و با فواصل یکسان برای شما از طریق تلگرام ارسال شوند.

لطفاً شماره تماس خود را به درستی وارد کنید زیرا لینک دانلود به اکانت تلگرام شما ارسال می شود.

پس از تکمیل فرم زیر، پیغام "کاربر گرامی، اطلاعات با موفقیت ذخیره شد." را دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که ما درخواست شما را دریافت کردیم و فایل ها به زودی طبق زمان بندی برای شما ارسال می شوند (از طریق تلگرام).

نام و نام خانوادگی :  
شماره موبایل :   
آدرس ایمیل :  
دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©