صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
   کارگاه رزومه نویسی

کارگاه رزومه نویسی - آنلاین

امروزه با تخصصی تر شدن مشاغل و افزایش متقاضیان کار کسانی می توانند در شغل دلخواه خود مشغول به کار شوند که مهارت کافی در زمینه آن شغل داشته باشند البته در مواردی مشاهده می‌شود فرد با داشتن مهارت‌های لازم ولی نمی‌توانند شغل دلخواه خود را پیدا کنند. نوشتن رزومه‌ای که فرد را به بهترین نحو معرفی کند می‌تواند در راه رسیدن به هدف بسیار موثر باشد.

در رزومه افراد خود و توانایی‌هایشان را به کارفرمایان معرفی می‌کنند به همین دلیل این برگه باید جذابیت لازم را برای کارفرمایان داشته باشد و کارجویان هم باید بدانند که چه چیزهایی بنویسند که رزومه تاثیرگذارتر شود.
رزومه خوب به شما کمک می‌کند تا آنچه را دارید به یک استخدام کننده ارائه دهید. به همین دلیل باید تحصیلات، مهارت‌ها و تجربیات خود را تنها بر روی یک صفحه در نظر بگیرند و در کمترین و کوتاه‌ترین کلمات خودتان را معرفی کنید که کار آسانی نخواهد بود ولی همین امر باعث تمایز شما با سایر کارجویان می‌شود. به عبارتی رزومه باید خود فرد باشد و فرد خودش را در آن ببیند.


مدت دوره: 4 ساعت

هزینه دوره: 68/000 تومان

جهت آگاهی دقیق از زمان برگزاری دوره لطفاً اینجا کلیک کنید


ملزومات:

رایانه مجهز به نرم‌افزار Microsoft Office EXCEL & WORD (ترجیحاً آخرین ورژن)

اینترنت با حداقل سرعت 256 Kb/S


توضیحات:

پس از ثبت نام از طریق سایت مؤسسه توسعه، به دانشجو شناسه و گذرواژه‌ای پیش از شروع کلاس اعلام می‌شود که با ورود به پرتال مشخص‌شده و انتخاب کلاس در جلسه آموزشی شرکت خواهد کرد. لازم به ذکر است که جلسات در زمانی مقرر در پروفایل دانشجو جهت استفاده چندباره از کلاس به تفکیک جلسات وجود دارد. بدیهی است که اخذ فایل ضبط‌شده کلاس‌ها مستلزم هماهنگی‌های مقتضی می‌باشد. 


دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©