صفحه اصلی
علم داده
کنترل پروژه
مهندسی ومدیریت کیفیت
نرم افزارهای مهندسی
تربیت پژوهشگر
مدیریت مالی
مدیریت وکسب و کار
همایش وکنفرانس
خدمات آنلاین
   قوانین ثبت نام

تعهدنامه ثبت نام دوره ها و آزمونهای موسسه آموزش عالی آزاد توسعه

داوطلب عزیز ضمن عرض خیرمقدم،خواهشمنداست مطالب مندرج دراین تعهدنامه را به دقت مطالعه نموده، سپس اقدام به ثبت نام نمایید:

1.  رعایت کلیه شئونان اسلامی، مقررات عمومی انضباط دانشگاه ها، نظم و حضور به موقع در کلاس‌ها و آزمون‌‌ها الزامی است و دانشپذیران موظفند هنگام شرکت در دوره ها با پوشش دانشگاهی (خانم ها: با مقنعه و بدون لاک) در کلاس‌ها حضور یابند.

2. کلیه درخواست های داوطلب (آموزشی، مالی، انصراف و ...) می بایست به صورت کتبی به مسئول ثبت نام تحویل گردد و به درخواست­های شفاهی حضوری و تلفنی و ... ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3. تاریخ شروع هر دوره در موارد خاص ممکن است تا دوهفته به تعویق افتد و در صورت وقوع این مساله اطلاع رسانی لازم به داوطلب خواهد شد.

4. در صورت تاخیر داوطلبان در کلاسها، موسسه مسئولیتی در قبال عدم اجازه حضور در این کلاس توسط اساتید نخواهد داشت.

5. پرداخت کل شهریه (چه نقدا و چه به صورت چک) می بایست قبل از شروع دوره باشد و قبل از پرداخت کامل شهریه از ورود داوطلبان به کلاس جلوگیری خواهد شد و همچنین موسسه مختار است وی را تا هنگام وصول مطالبات و تسویه کامل شهریه از ادامه شرکت در تمامی خدمات موسسه باز دارد.

6. موارد انصراف و استرداد شهریه: (مهم)

  • تا 7 روز مانده به شروع دوره استرداد شهریه پس از کسر 20 درصد از کل شهریه دروس انتخابی امکان پذیر می باشد.
  • از 7 روز مانده به شروع دوره تا 2 روز مانده به شروع دوره 50 درصد از کل شهریه کسر و مابقی مسترد خواهد شد.
  • از 2 روز مانده به شروع دوره  شهریه آن به هیچ عنوان (از قبیل ماموریت اداری، انتقالی، مشمولیت نظام وظیفه، مسافرت به خارج، بیماری، تداخل با برنامه دانشگاه، قبولی در دانشگاه، هرگونه نارضایتی از استاد، مشکلات خانوادگی، فوت نزدیکان و سایر موارد پیش بینی نشده دیگر) مسترد نخواهد شد.
  • هیچ گونه وجهی در صورت انصراف دانشجو از دوره های بلند مدت و کوتاه مدت بعد از تاریخ شروع دوره آموزشی عودت داده نخواهد شد. 
  • پرداخت بخشی از مبلغ ثبت نام (بابت رزرو، پیش ثبت نام و یا امثالهم) نیز مشمول بند انصراف و شرایط آن خواهد بود.
  • در صورت حذف تک دوره علاوه بر موارد کسر بالا، تخفیفات پک های مرتبط با حذف آن دوره نیز کسر خواهد شد.

تبصره: در صورت موافقت موسسه با درخواست استرداد، هزینه قابل عودت حداقل یک هفته پس از تاریخ درخواست کتبی به کارت فرد واریز می گردد.

تبصره: ثبت نام حین برگزاری دوره ­ها نیز شامل بندهای ماده 6 خواهد بود.

تبصره: عدم شرکت در دوره­ ها پس از ثبت نام و شروع دوره، هیچ گونه حقی را جهت انصراف و دریافت وجه داوطلبان ایجاد نخواهد کرد.

7. محل برگزاری کلاس با توجه به در نظر گرفتن شرایط و مصالح مختلف از سمت موسسه قبل از شروع کلاس تعیین خواهد شد؛ که ممکن است در محل موسسه یا محل دیگری باشد.

8. تعداد شرکت کنندگان، چیدمان، ترتیب و مدت زمان هر کد کلاسی بنا به عرف سال­های قبل موسسه و بر اساس موارد مختلف توسط موسسه و صلاح دید اساتید تعیین می­گردد.

9. ملاک اطلاع رسانی موسسه، اعلانات رسمی در سایت­ های موسسه و اوراق سربرگ دار موسسه می باشد و هرگونه استناد به نقل قول­های شفاهی از پرسنل مجموعه، اساتید و یا سایر داوطلبین پذیرفته نخواهد بود.

10. در صورتی که داوطلب از تخفیف زمانی استفاده کرده باشد، می­بایست در مهلت تعیین شده تسویه حساب کامل انجام دهد، در غیر این صورت تخفیفات زمانی وی حذف خواهد شد.

11. اساتید هر دوره از بین گروه اساتید موسسه توسعه و پژوهش اعلام خواهند شد و در برخی شرایط خاص ممکن است مدرس دوره بنا به نظر موسسه تغییر یابد، در این صورت دوره مربوطه روال عادی خود را خواهد داشت.

12. داوطلبانی که تعدادی از کلاس­های خود را برای دوره بعد رزرو و ثبت نام می نمایند، حق انصراف از دوره بعد را به هیچ عنوان (ازقبیل عدم تطبیق برنامه اعلامی، منصرف شدن و ...) ندارند.

13. بسته به نوع و شرایط هر دوره گواهی نامه ی پایان دوره، حداکثر بین دو هفته تا یک ماه بعد از اتمام دوره در محل موسسه آماده تحویل می باشد.

14. دانشپذیران موظفند در دوره های مربوط به نرم افزار که نیاز به رایانه دارند، جهت شرکت در دوره لپ تاپ به همراه داشته باشند و در صورت نداشتن لپ تاپ قبل از شروع دوره با موسسه تماس حاصل فرمایند تا راهنمایی های لازم انجام گیرد.

15. ثبت نام در کلیه دوره ها در صورت هماهنگی با موسسه (و در صورت عدم تکمیل ظرفیت کد مورد نظر) تا روز برگزاری دوره به صورت آنلاین (از طریق سایت Tihe.ac.ir) امکان پذیر می باشد. چنانچه ثبت نام از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب باشد متقاضیان می بایست حداکثر دو روز قبل از شروع دوره، فیش واریزی را اسکن و به آدرس Tihe.ac.ir@gmail.com ایمیل یا به شماره 89776420-021 فاکس نمایند.

16. تاریخ های برگزاری دوره ها غالباً روزهای پنج شنبه و جمعه می باشد که زمان قطعی برگزاری هر دوره تا سه روز قبل از شروع دوره‌ مذکور از طریق سایت موسسه توسعه (Tihe.ac.ir) اعلام می گردد.

17. در صورت استفاده از تعرفه تخفیفات موسسه، متقاضی می بایست تا دو روز قبل از شروع دوره کلیه مدارک مربوطه (اعم از معرفی نامه نهاد، کارنامه معدل بالای 17، کارنامه رتبه زیر 100 سازمان سنجش،نامه کمیته امداد و ...) را به آدرس Tihe.ac.ir@gmail.com ایمیل نماید.

18. تغییر هر یک از دوره ­های انتخابی تنها با درخواست کتبی و تاییدیه موسسه ممکن می باشد و استناد به حرف های شفاهی مسئولین قابل قبول نمیباشد.

19. کلیه اطلاعیه ­های شروع دوره و تغییر زمانی کلاس­ها در سایت Tihe.ac.ir اعلام می­گردد. مسئولیت پیگیری با داوطلب می­باشد.

20. ثبت نام غیرحضوری (تلفنی، اینترنتی و ...) در حکم تایید کامل این تعهدنامه است که در سایت نیز موجود می­باشد.

21. حضور مهمان در هیچیک از دوره های آموزشی موسسه توسعه امکان پذیر و مجاز نمی باشد.

22. انتقال هیچیک از دوره های دوره جامع مهارتهای فروش و بازاریابی EMBA in Marketing & Sales به کد بعد مجاز نمی باشد.

دوره های موسسه توسعه با همکاری موسسه پژوهش برگزار می گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره ها و امور آموزشی می توانید با شماره : 86741-021 (موسسه پژوهش)تماس حاصل نمایید
آدرس ستاد پشتیبانی: تهران، سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی غربی، بین خیابان پنجم و هفتم، پلاک 40 ، تلفن: 88933622-021
آدرس موسسه پژوهش (ستاد آموزش) : ضلع جنوب غربی میدان ولیعصر؛ جنب سینما قدس، کوچه مینو؛ پلاک 132؛ موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش ; آدرس ایمیل: Tihe.ac.ir@gmail.com
.تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد توسعه می باشد ©